Dariusz Sarota Ubezpieczenia

Dlaczego my?

Zastanawiasz się, dlaczego warto wykupić polisę w agencji Ubezpieczenia by Dariusz Sarota? Sprawdź te 5 powodów i przekonaj się, że zakup polisy właśnie u nas jest prosty, korzystny i bezpieczny.

 • Znajdziemy dla Ciebie najlepszą ofertę
  Wiedza życiowa, zawodowa, wynikająca z 20 lat naszego doświadczenia w obsłudze klientów. Słuchamy naszych klientów, dlatego wiemy, które polisy i pakiety ubezpieczeń mają dla nich największą wartość i dobieramy je indywidualnie do ich potrzeb.
 • Przypomnimy Ci o wszystkich terminach
  Już nie zapomnisz o tym, że kończy się OC i AC na Twoje auto, że trzeba odnowić ubezpieczenie na firmę lub indywidualne. Zadzwonimy do Ciebie, napiszemy list, maila i przygotujemy nowe ubezpieczenie, które wystarczy potwierdzić. 
 • Weźmiemy na siebie formalności
  Wiemy, że niektóre kwestie mogą być skomplikowane, a ich rozwiązanie zajmuje Twój cenny czas. Wystarczy więc, że podasz nam niezbędne dane, a całą procedurę ograniczymy do minimum.
 • Pomożemy w likwidacji szkody
  Musisz skorzystać z polisy, ponieważ wystąpiła szkoda? Nic trudnego! Jesteśmy od tego, by pomóc Ci w pomyślnym zakończeniu całej procedury, zadbamy o odpowiednią dokumentację i będziemy pomagać Ci w kontakcie z Towarzystwem Ubezpieczeniowym.  
 • Nic za to nie płacisz!
  Nasze wynagrodzenie pokrywają towarzystwa ubezpieczeniowe, dlatego wystarczy jedynie opłacić polisę. Doradztwo, przygotowanie polisy, wysyłka dokumentów – to wszystko jest naszym obowiązkiem, ale nie pobieramy za to dodatkowych opłat od klientów. 

O nas

Zajmujemy się doradztwem i pośrednictwem w zakresie ubezpieczeń. Działamy w oparciu o doświadczenie i wiedzę, którą wykorzystujemy dla dobra naszych klientów. Dariusz Sarota Ubezpieczenia to pewność najlepszych warunków zagwarantowanych w prosty i jasny sposób.

Jesteśmy przy Tobie cały czas. Szczególnie w tych trudnych momentach – wtedy, kiedy musisz skorzystać z ubezpieczenia. Stajemy się Twoim przewodnikiem w trakcie kontaktu z ubezpieczycielem. Dzięki naszej pracy bardzo wiele ludzi i firm otrzymało świadczenia na pokrycie różnych szkód.

Możecie skorzystać z naszej pomocy w trzech stacjonarnych punktach
lub za pomocą konsultacji online.

Zielonki

Krakowskie Przedmieście 116A/5,
32-087 Zielonki

791-521-022

Pon – Pt   9:00 – 17:00

Skała

Plac Konstytucji 3-go Maja 8, 32-043 Skała

791-531-022

Pon – Pt   8:00 – 16:00

Tarnów

Nowy Świat 20, 33-100 Tarnów

791-591-022

Pon – Pt   8:00 – 16:00