Ubezpieczenie podróżne – dlaczego warto?

Twoja wycieczka już tuż tuż? Nie zapomnij o dobrym ubezpieczeniu – jego koszt to zazwyczaj kilkadziesiąt złotych, a ewentualna pomoc bywa nieoceniona, zwłaszcza, jeżeli w grę wchodzi na przykład kosztowny transport helikopterem ze stoku lub przewiezienie poszkodowanego do Polski.

Pamiętaj, aby taka polisa było dobrze dobrane do charakteru wyjazdu. Jedziesz na allinclusive z rodziną? Dobre ubezpieczenie pomoże Ci w tych trudnych sytuacjach, na przykład kiedy Twoje dziecko zachoruje i nie zdąży wyzdrowieć do dnia powrotu, a lekarz nie wyrazi zgody na lot. W standardzie będzie miało ochronę, jeśli do zdarzenia dojdzie pod wpływem alkoholu. Pokryję koszty pobytu opiekuna osoby nieletniej.

Lubisz adrenalinę i chcesz uprawiać sporty ekstremalne? Koniecznie nam o tym wspomnij – musisz mieć odpowiednie rozszerzenie ochrony.  

WAŻNE! Gotowe polisy dołączane do wyjazdów organizowanych z biura podróży dają jedynie złudne poczucie, że ta część organizacji urlopu już za Wami. Często posiadają jedynie minimalny zakres ochrony, nie uwzględniając rodzaju wypoczynku czy bagażu.


Planujesz urlop z wyprzedzeniem?

Chcesz kupić wycieczkę w najlepszej cenie, a więc często nawet z półrocznym wyprzedzeniem i nie wiesz, czy przypadkiem jakieś zdarzenie, choroba nie przeszkodzi Ci w wyjeździe?

Mamy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie  

W naszej agencji posiadamy specjalne zabezpieczenia na takie wypadki. Ostatnie lata pokazały, że wszystko jest możliwe – anulowanie lotów, zamykanie granic, izolacje i kwarantanny. Dlatego możesz już się nie martwić o wycieczkę, którą planujesz w przyszłe wakacje. W razie choroby, wypadku czy utraty pracy, Ubezpieczyciel zwróci Ci koszty podróży.  


Podróżujesz z dzieckiem?

Podróż z małymi dziećmi to gwarancja niezapomnianych wspomnień. By jednak wszystkie były pozytywne, warto zadbać o dobrą polisę, z którą żadna chorobą nie będzie straszna.

Wtedy wystarczy jeden telefon do ubezpieczyciela, by uzyskać:
– umówienie wizyty lekarskiej na miejscu,
– hospitalizację na koszt ubezpieczyciela,
– zapewnienie noclegu w przypadku przedłużonego pobytu,
– pomoc w transporcie do kraju,
a po powrocie
– zwrot kosztów leków,
– zwrot dodatkowych kosztów np. za taksówki.


Wyjeżdżasz do pracy?

Jedziesz do pracy za granicę? A może już tam jesteś? Wciąż możesz zgłosić się do nas po dobre ubezpieczenie i zapewnić sobie bezpieczny wyjazd! Nieszczęśliwy wypadek (a czasami po prostu zwykły ból zęba czy uczulenie) może nas dopaść w każdej chwili i skutecznie uprzykrzyć życie. To szczególnie uciążliwe, kiedy jesteśmy z dala od znajomych lekarzy czy pomocy rodziny, a wszystko odbywa się w obcym języku.

Wystarczy, że podasz nam kilka informacji m.in. zakres dat oraz lokalizację i zaznaczysz, że to wyjazd w celu zarobkowym, a my znajdziemy dla Ciebie najlepsze ubezpieczenie w najniższej cenie!