Ubezpieczenia dla firm

Prowadzenie własnego biznesu w Polsce jest wystarczająco stresującym zajęciem, abyś jeszcze musiał martwić się potencjalnymi zdarzeniami losowymi. Zależy nam, by Twoja firma była objęta kompleksowym ubezpieczeniem, które zapewnia spokój i poczucie stabilizacji. Oferujemy różnorodne ubezpieczenia dla firm z Krakowa, z okolic stolicy Małopolski i z całego kraju. Obsługujemy przedsiębiorstwa z wielu branż, gwarantując znakomite doradztwo jeszcze przed zakupem, w trakcie trwania ubezpieczenia oraz w momencie, kiedy ochrona dobiega końca. Możesz liczyć nie tylko na chroniące Ciebie i Twój biznes towarzystwo ubezpieczeniowe, ale także na empatię i doświadczenie naszych pracowników.  

Ubezpieczenia dla firm w Krakowie 

Proponujemy kompleksowe ubezpieczenie majątku firmy, ubezpieczenia pracowników, a także wszelkie ubezpieczenia komunikacyjne, które obejmują pojazdy znajdujące się w firmie, flotę pojazdów oraz kierowców, którzy z nich korzystają. Zakres ochrony w ramach ubezpieczenia dla firm dopasujemy do rodzaju prowadzonej działalności tak, by polisa była optymalna i miała szerokie spektrum zastosowań. Inne potrzeby będzie miała firma transportowa o międzynarodowej skali, inne lokalny salon fryzjerski.

Ubezpieczenie warsztatu samochodowego, salonu urody czy sklepu to konkretne oferty dla specjalistów, zarówno małych, jak i dużych firm, które wymagają indywidualnego podejścia i polis przygotowanych z myślą o specyfice ich pracy. Ubezpieczenie OC działalności to także zabezpieczenie dla firm jednoosobowych, czy drobnych przedsiębiorstw, w których stabilizacja i poczucie bezpieczeństwa przyspieszają rozwój i przyczyniają się do odważnego rozwiązywania codziennych problemów.  

Ubezpieczenie dla Pracowników

Twój zespół to najcenniejszy zasób, który posiadasz. Zadbaj o nich, zapewniając im oraz ich rodzinom dodatkową ochronę w postaci pakietowego ubezpieczenia zdrowotnego lub gwarancji świadczeń na wypadek śmierci. Zwiększ atrakcyjność pracy w Twojej firmie!

Ubezpieczenie Floty

W skład Twoje firmy wchodzi minimum 7 pojazdów (nie tylko samochodów, ale także ciągników, przyczep czy motocykli)? Ubezpiecz je w ramach floty i miej pewność, że cena polisy przez ten rok się nie zmieni!

UbezpieczeniE
majątku

Wszystko, co znajduje się w Twoim biurze, sklepie czy w zakładzie jest cenne, dlatego warto to ubezpieczyć. Ubezpieczenia majątkowe firm chronią przed kosztownymi stratami, które są wynikiem awarii, przepięcia w sieci, wybuchu, kradzieży. Nie trać płynności finansowej i sprawnie odbuduj miejsce pracy!

UbezpieczeniE
OC 

Uchroń siebie i swoich pracowników przed koniecznością ponoszenia kosztów za nieprzewidziane szkody, które powstaną podczas wykonywania usługi u klienta. Szczególnie polecane dla firm budowlanych, wykonujących roboty ziemne.