Ubezpieczenie na zdrowie i życie

Nasi klienci pamiętają o tym, by wykupić ubezpieczenie na samochód albo zabezpieczyć swój dom. Jednak nie zawsze mają na uwadze bezpieczeństwo własne, przyszłość swojej rodziny i ochronę zdrowia. My przypominamy im, że to człowiek jest najważniejszy, a zabezpieczenie rodziny na wypadek poważnej choroby, możliwość korzystania z leczenia na całym świecie czy odłożenie środków na studia dla dziecka są priorytetem.


Ochrona życia – dla Ciebie i Twojej rodziny 

Warto cieszyć się każdą chwilą, korzystać z życia i tego, co przynosi nam los. Trzeba jednak zawsze mieć “plan B” i środki, które przydadzą się w kryzysowej sytuacji. Z nami znajdziesz tanią, ale dającą szeroką ochronę polisę. Od 20 lat współpracujemy z różnymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, a spośród 25 najbardziej znanych, każda oferuje pakiety z zabezpieczeniem rodziny na wypadek śmierci czy poważnej choroby. Leczenie na całym świecie w przypadku poważnej choroby to jedna z polis, które dają poczucie stabilizacji i większą szansę na skuteczną walkę z różnymi, trudnymi do leczenia dolegliwościami. 

Ochrona życia jest priorytetem, pamiętać trzeba także o zabezpieczeniu środków finansowych, które pokryją utrzymanie czy spłatę zadłużenia i pozwolą na odzyskanie stabilizacji po stracie. Nie zostawisz współmałżonka, rodzeństwa czy własnych dzieci w trudnej sytuacji materialnej, kiedy będą objęci polisą gwarantującą między innymi spłatę zobowiązań w razie Twojej śmierci. Zabezpieczenie rodziny na wypadek poważnej choroby znajdziesz wśród licznych polis dostępnych w naszym biurze.


Zapewnij środki na studia dla dziecka 

Ukończenie studiów wyższych to często przepustka do kariery, godnych zarobków i spełniania marzeń. Jeśli Twoje dziecko w przyszłości zdecyduje się studiować, będzie wymagało pomocy finansowej, zwłaszcza na studiach wyższych z dala od domu, a tym bardziej podczas edukacji na uczelniach zagranicznych. Wydatki nie przerosną Waszej rodziny, jeśli środki na studia dla dziecka będą zbierane sukcesywnie przez kilka lat. Polisa ubezpieczeniowa dla dziecka zapewni mu łatwiejszy start i może stanowić koło ratunkowe w każdej sytuacji, która będzie wymagać wsparcia materialnego. To także pieniądze na studia, które można odkładać co miesiąc, nie rezygnując z codziennych drobnych przyjemności.