Ubezpieczenia indywidualne

Dbanie o swoją przyszłość i bezpieczeństwo rodziny to fundament odpowiedzialnego życia i troski o najbliwższych. Nasze biuro powstało po to, by doradzać klientom i znaleźć dla nich ubezpieczenie indywidualne dopasowane do ich potrzeb. Nie ma dla nas znaczenia, czy poszukujesz jednej, konkretnej polisy, czy chcesz zadbać kompleksowo o przyszłość swojego dziecka czy zabezpieczenie domu, samochodu, – każda prośba o przygotowanie korzystnej i ciekawej oferty z różnych towarzystw ubezpieczeniowych będzie dla nas zadaniem do wykonania “na już”!

Ubezpieczenie dla rodziny

Warto chronić dom, swój dobytek, ale najważniejsi zawsze są ludzie – najbliżsi, dzieci. Dlatego proponujemy różnorodne polisy obejmujące codzienne zabezpieczenie dzieci i dorosłych. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej rodziny, ubezpieczenie dziecka, czyli NNW szkolne oraz ubezpieczenie dziecka uczestniczącego w zajęcia sportowych to jedne z tych, które cieszą się największym zainteresowaniem naszych klientów. Chronią przed negatywnymi skutkami wydarzeń losowych i chorób, gwarantując dodatkowe środki na usunięcie przyczyn wypadków i zabezpieczają przyszłość. Aktywnym klientom proponujemy także ubezpieczenie sportowca, w tym także ubezpieczenie na narty. Biegasz, jeździsz na rowerze, szusujesz na stokach? Nawet jeśli robisz to znakomicie, nie masz wpływu na zachowanie innych osób, dlatego warto mieć dobrą polisę!

Ubezpieczenie mieszkania i domu

Pomożemy ubezpieczyć Twój dom lub mieszkanie, dzięki czemu otrzymasz odszkodowanie na remont, kiedy dotknie Cię tragedia. Tworzymy także polisy obejmujące nieruchomości na wynajem, w trakcie budowy czy te wymagane przez bank podczas udzielania kredytu.

Ubezpieczenie samochodu

Znajdziemy dla Ciebie najtańsze ubezpieczenie OC oraz AC w sprawdzonych towarzystwach ubezpieczeniowych. Przeprowadzimy Cię przez cały proces zakupu i pomożemy w przypadku dochodzenia odszkodowania czy sprzedaży pojazdu.

Ubezpieczenie na życie

Ubezpieczenie na życie to zabezpieczenie finansowe dla wskazanych osób w razie śmierci ubezpieczonej osoby. Daje również możliwość rozszerzenia zakresu m.in. o poważne zachorowanie, pobyt w szpitalu, urodzenie dziecka czy złamania.

Ubezpieczenie zdrowotne

Zapewnij sobie bezpieczną przyszłość! Leczenie na całym świecie w przypadku poważnej choroby to jedna z polis, które dają poczucie stabilizacji i większą szansę na skuteczną walkę z różnymi, trudnymi do leczenia dolegliwościami. 

Ubezpieczenie na wakacje

Korzystajcie z urlopu bez stresu! Dostęp do najlepszych lekarzy na miejscu wypoczynku, zwrot kosztów przedłużenia pobytu, leków czy pomoc w transporcie do kraju to nieocenione wsparcie, kiedy zdarzy się jakiś wypadek. Ubezpieczenie z biura podróży nie wystarczy!

Ubezpieczenie dla rolnika

Pomożemy Ci uzyskać obowiązkowe ubezpieczenie OC rolnika oraz ubezpieczenie budynków wchodzących w skład gospodarstwa rolnego. Polecimy też rozszerzenie polisy, dzięki któremu ochronicie sprzęt rolniczy, zwierzęta czy uprawy.