Ubezpieczenie samochodu OC / AC

Masz samochód, motocykl lub inny pojazd mechaniczny? Szukasz taniego ubezpieczenia OC i AC? Znajdziemy dla Ciebie optymalne ubezpieczenie pojazdu. Oferujemy sprawdzenie cen u różnych ubezpieczycieli oraz kompetentną obsługę przy zakupie polisy OC, AC, NNW. 


Ile kosztuje ubezpieczenie samochodu? 

Jeśli masz pojazd mechaniczny, jesteś właścicielem samochodu, motocykla, ciągnika rolniczego, jeździsz motorowerem lub innym pojazdem wolnobieżnym, zobowiązany jesteś do zakupu ubezpieczenia OC. Obowiązkowe OC gwarantuje poszkodowanemu w wypadku lub kolizji odszkodowanie. Bez niego nie możesz poruszać się pojazdem po drogach. Koszt ubezpieczenia samochodu zależy od różnych czynników. Dysponujemy cennikiem OC wielu ubezpieczycieli. Przy jego wyborze bierzemy pod uwagę wiek kierowcy, miejsce zamieszkania, dotychczasowe zniżki OC. Na ten podstawie znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejsze ubezpieczenie.  


Autocasco

Kupując OC na samochód, możesz dokonać w jednym pakiecie  także zakupu autocasco . AC pojazdu to dobrowolne ubezpieczenie majątkowe od skutków kradzieży, uszkodzenia i zniszczenia. Polecamy zakup samego AC, jeśli już posiadasz ubezpieczenie pojazdu mechanicznego OC. Przy polisie Autocasco ważne jest, ile lat ma samochód, jednak coraz częściej ubezpieczyciele umożliwiają wykupienie AC nawet na starsze auta, dzięki czemu nie będziesz martwić się o likwidację szkody komunikacyjnej czy naprawę swojego samochodu.  

Kompleksowe ubezpieczenie pojazdu i kierowcy 

Ubezpieczenie OC i AC samochodu to podstawowe polisy, z których korzystają kierowcy. Możesz rozszerzyć je o dodatkowe ubezpieczenia, które zapewnią pomoc w trudnych przypadkach związanych z użytkowaniem pojazdu mechanicznego.  


Ubezpieczenie NNW 

Polisa NNW (od następstw nieszczęśliwych wypadków) chroni od następstw nieszczęśliwych wypadków wszystkich pasażerów pojazdu. Ubezpieczenie to jest ważne także za granicą, a osoba ubezpieczona dostanie rekompensatę nawet wtedy, kiedy ponosi odpowiedzialność za wypadek.


Ubezpieczenie Assistance 

Ubezpieczenie Assistance zapewnia ochronę i pomoc właścicielowi samochodu w przypadku sytuacji losowych na drodze. Proponujemy szeroki zakres usług, w tym: 

  • naprawę na miejscu zdarzenia lub w warsztacie, polecamy nasz warsztat „SRT GROUP”, 
  • holowanie do serwisu lub miejsca zamieszkania, 
  • zapewnienie pojazdu zastępczego lub pokrycie kosztu jego wynajmu, 
  • dostarczenie paliwa, 
  • pokrycie kosztów wynajmu miejsca noclegowego, 
  • pomoc medyczną dla kierowcy i pasażerów. 

Dodatkowe ubezpieczenia dla właścicieli pojazdów

  • Ubezpieczenie ochrony prawnej w ruchu drogowym 
  • Ubezpieczenie zniżki – ochrona utraty zniżki OC i AC 

Sprawdź naszą ofertę

Nasi specjaliści sprawdzą oferty na ubezpieczenie samochodu w wielu wariantach, w kilkudziesięciu towarzystwach ubezpieczeniowych i na tej podstawie przedstawią cenę ubezpieczenia OC, AC, NNW i innych w rozliczeniu rocznym, a także przy rozłożeniu na raty.

Znajdziemy dla Ciebie najtańsze ubezpieczenie OC oraz AC, ale w sprawdzonych towarzystwach ubezpieczeniowych. Przeprowadzimy Cię przez cały proces zakupu i pomożemy w przypadku dochodzenia odszkodowania, zbycia pojazdu, zmiany ubezpieczyciela. Jesteśmy dla Ciebie w siedzibie naszej firmy, ale zachęcamy także do bezpłatnej konsultacji online. Możesz kontaktować się z nami osobiście, telefonicznie, mailowo, a sposób zakupu i odbiór polisy dopasujemy do Twoich oczekiwań.